Web

1. Stanovenie cieľov 2. Návrh architektúry a grafiky 3. Grafický dizajn webstránky 4. Copywriting (textovanie) 5. Programovanie webstránky
null

Tvorba moderných webov

Navrhneme a vytvoríme pre vás responzívnu web stránku. Na začiatku zanalyzujeme konkoruenčné webstránky a následne pripravíme riešenia. Taktiež považujeme za dôležité aby váš web fungoval nonstop. Preto vám zaručíme jeho hladký chod a okamžitú asistenciu.
null

E-shop

Tak ako profesionálny architekti navrhujú tie najlepšie kamenné obchody na svete, tak my navrhneme ten váš v online svete. Zvýšte svoj predaj tým, že ponúknete klientom responzívny eshop na ktorom budú radi tráviť svoj čas a  ešte s väčšiou radosťou nakupovať vaše produkty.
null

SEO

SEO optimalizácia pomôže k zviditeľneniu stránky a postará sa o to, aby sa rady vašich klientov neustále rozširovali. Na základe správne zvolených kľúčových slov dostaneme váš web na popredné miesta v Google vyhľadávačoch.
null

Aplikácia

Určité typy podnikaní si používanie mobilnej aplikácie vyžadujú, pre niektoré to môže byť zatiaľ len doplnková služba pre svojich klientov. Aj v tejto oblasti prinášame riešenia šité na mieru a s tým aj možnosť ešte viac vyniknúť medzi konkurenciou.