Online marketing

Prenesieme váš biznis do sveta onlajnu. Ponúkneme vám služby, ktoré naozaj potrebujete. Profesionálny obsah a komunikácia na sociálnych sieťach? PPC reklama? Žiadny problém. Toto všetko pre vás spravíme, analyzujeme a vyhodnotíme.
null

Social media marketing

Veľa úspešných produktov začalo práve tu. Na svete existuje množstvo sociálnych sietí a my vám vieme ponúknť množstvo možností, ako osloviť práve vašu cieľovú skupinu. Pripravíme stratégiu, obsah, témy a copytexty a následne to všetko graficky spracujeme. Zároveň spravujeme profil a komunikáciu s followermi, čím ich ešte viac priblížime k vášmu produktu alebo službe.
null

Ad words

Kto nie je na googli, ako by ani neexistoval. Google adword je najväčšia ppc reklamná platforma s obrovským dosahom na používateľov internetu. Dokážeme okamžite zasiahnuť široké spektrum zákazníkov, pričom používame rôzne možnosti cielenia. Pomôžeme nájsť aj vašej spoločnosti cestu do googlu.
null

Analytics

Analýza je potrebnou súčasťou každého kroku v podnikaní. U nás analyzujeme všetky dáta, ktoré sú súčasťou stratégií a následne ich vyhodnocujeme a aplikujeme.
null

Content marketing

Dnešný online svet je preplnený reklamou a vy sa pýtate, ako teda môžeme v dnešnej dobe osloviť zákazníka? Odpoveď je jednoduchá, predsa obsahom! Cieľom content marketingu je prirodzene prilákať klientov správnym výberom témy a obsahom, ktorý ich bude vzdelávať. Dôverujte nám a vytvoríme obsah, ktorý dokáže osloviť.