Kampaň

Existuje množstvo nástrojov, možností a platforiem, ktorými vieme osloviť vašu cieľovú skupinu. Vyberieme tie najefektívnejšie, zacielime a trafíme presne do čierneho. Na základe spoznania vášho produktu alebo služby dokážeme vybrať a naplánovať kampaň šitú na mieru.
null

Analýza

Základom úspechu každej kampane je počiatočný brief s klientom, pri ktorom sa určí smerovanie celého projektu. Spoločne nájdeme efektívne riešenia a následne môžeme pristúpiť k ďalším krokom.
null

Stratégia

Do stratégie kampane patrí najmä načasovanie a správne zvolený mediálny priestor. Len takto zvýšime efektivitu kampane a najlepšie zasiahneme cieľovú skupinu.
null

Idea a kreativita

Každá kampaň od nás má myšlienku, je prehladná a zacieľená na potrebnú skupinu. Vždy staváme kampaň na kreatívnej myšlienke ktorá dokáže osloviť a prilákať záujem.
null

Starostlivosť

Po celý čas kampaňe sa o ňu s radosťou staráme, usmerňujeme a komunikujeme. Je dôležité, aby sa počas spustenia kampaňe strategicky udržiavala a tým sa prehlboval jej význam a dosah. Nakoniec si všetko zhrnieme a spolu vyhodnotíme dosiahnuté cieľe.