Branding

Perfektný vizuál odráža kvalitu a úspech vašej spoločnosti. Pokiaľ hľadáte to pravé logo, názov firmy, korporátnu identitu či dizajn, sme tu pre vás.
null

Korporátna identita

Korporátna identita je prvá vec, s ktorou sa vaši zákazníci stretnú, a preto je neodeliteľnou a dôležitou súčasťou spoločnosti. Nechajte to na nás, zo strany vašich klientov to bude láska na prvý pohľad.
null

Tvorba loga

Vytvoriť kvalitné logo je umenie. My toto umenie ovládame a radi vám pomôžeme vytvoriť logo, ktoré bude odsúdené na úspech. Kvalitné logo vás musí odlíšiť od konkurencie, musí byť dobre zapamätateľné, musí mať budúcnosť a taktiež musí odrážať vašu službu alebo produkt.  Poďte s nami do toho.
null

Obalový design

Ako sa hovorí: ,,Nie produkt, ale značka predáva“. Dobrý brand vytvoríte len vtedy, ak bude mať váš produkt neodolateľný outfit. My mu prinesieme pozitívne emócie a necháme ho vyniknúť medzi konkurenciou.
null

Grafika a dizajn

Plagát, brožúra, firemný magazín či ročenka. To sú tlačoviny, ktoré každý deň predávajú akýkoľvek produkt alebo službu. My sledujeme najnovšie trendy v grafickom dizajne a aplikujeme ich na všetky naše projekty, aby aj váš produkt patril k najpredávanejším.